logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı
logo tasarımı

Hakkımızda:


Biz kendimizi sırf logo tasarımı ve kurumsal kimlik(imaj) tasarımı üzerine adamış, 2008 yılından beri bu hizmeti yapan yenilikçi ve genç bir firmayız. Logo Sepeti, firmanızı sektöründeki firmalardan ayıracak niteliklerinizin haricinde (bunlar; piyasada tanınabilirliğiniz, yenilikçiliğiniz, işlevselliğiniz, öncülüğünüz, tutarlılığınız vb. daha bir çok sayabileceğimiz; bir firma için gerekli olan firmalistik özelliklerinizdir.) firmanızın görsel olarak şekli duruşu, kısaca kurumsal imajı konusunda yardımcı olmaktadır. Hazırladığımız logolar; akılda kalıcı, işlevsel-uygulanabilir tasarımlardır. Logo tasarımı çalışmalarımız; web ortamları dahil, ilgili olan kitleye en akıcı ve akılda kalıcı olmak amacında tasarlanmış olup, mevcut logolarına istinaden markaya spesifik bir yapı oluşturacak şekilde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Logo Sepeti, sizi sektörünüzdeki ve iş piyasanızdaki diğer rakiplerinizden ayırır hale getirmek için gece gündüz çalışmaktadır.

Size özgü kurumsal tasarımlar sunar. Sadece logo tasarımınız değil firmanız için gerekli tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı yapmayı üstlenir.

Yaptığımız logo tasarımı hizmeti, sizi rakiplerinizin arasından sıyırması ile yetinmemekle beraber; sizi tanınır, yıllarca akılda kalıcı bir şirket olma yolunda ilerletecek çalışmalardır. Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, yer ve mekan fark etmeden, müşterileri ile yüz yüze görüşme talebinde bulunmadan işlerini internet üzerinden de yürütebilmektedir.


logo tasarımı

logo tasarımı

Misyon ve Vizyonumuz:


Türkiye’deki ekonomi ve gelişime katkı sağlamanın yanında, amacımız firmalara uygun fiyatlarda kurumsal tasarım yapabilmektir. Kesinlikle kötü ve çirkin iş yapmamayı ilke edinmemizin yanında, dolandırıcılık ve sahtecilik gibi alavere-dalavere gibi ağzımıza bile almaya çekindiğimiz hareketlerden uzak durmak; bunun yanında tanımadığımız ve tanışmadığımız, markasının patent-tescili yapılmış ve marka olmaya aday firmalar ile çalışmaktır.

Logo Sepeti size güzel logolar yapmayı taahhüt eder...


Diğer Hizmetler
Web Sitesi Tasarımı
Ambalaj Tasarımı
Dergi Tasarımı
Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Amblem Tasarımı
3D Görselleştirme
logo tasarımı
logo tasarımı
Sosyal Medya
Facebook Sayfamız
Facebook
Twitter Sayfamız
Twitter
Google Plus Sayfamız
Google Plus
Linkedin Sayfamız
Linkedin


En güncel haberleri Sosyal Medya
sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

yukarı çık